SeeneSeeme

Asume Tartumaal.
SeeneSeeme OÜ kanti äriregistrisse 18.12.2017.

Meie pädevuses on meeskond, kes on läbinud tunnustatud seenekasvatuse koolitused Eestis ja välismaal. Me kultuurikogus on enam kui 30 liiki söögi- ja raviseeni, ligi 100 erinevat tüve. Lisaks meie poolt välja töötatud Chaga tüvi SS306. Seisame selle eest, et meie pakutavad mütseelid säilitaks oma algupärased omadused aastakümneid, kui mitte sadu aastaid. Toodetes on kasutatud looduslikult puhtaid tooraineid.
SeeneSeeme eesmärk on pakkuda inimestele rõõmu seente kasvatamisest.
Kasuta võimalust ise seeni kasvatada!
Aiandist seemneid ostes tuleb need mulda külvata, siis teramütseeli ja seenetüüblite puhul peab seene „seemne“ (niidistiku) lehtpuupakule „istutama“ (ehk nakatama).

Ettetellimisel on saadaval ka teiste seeneliikide (shiitake, lakkvaabik, kuningservik, austerservik, kollane servik, roosa servik, leht-kobartorik, lõvilakk, kännumampel, puidu sametkõrges, šampinjon jne) teramütseele või seenega nakatatud tüübleid. Ettetellimisaeg nende seeneliikide puhul on kuni 2 kuud.

Kõigi nende seente ühiseks omaduseks on immuunsüsteemi tugevdav ja kogu organismi toniseeriv mõju. Tänapäevases kiires ja stressirohkes elus ongi just immuunsüsteem kõige sagedamini löögi all. Organismi immuunsüsteemi nõrgendavad mitmed faktorid: ebatervislik toitumine, keskkonna saastumine, stress, geneetiline soodumus. Nõrgestatud immuunsüsteem on eriti soodsaks pinnaseks vähi ja AIDSi rünnakule. Seega on haiguste ennetamisel väga oluline organismi immuunsüsteemi toetamine, milleks on mitmesuguseid võimalusi. Muuhulgas ka taimedest ja seentest valmistatud ekstraktid (Terviseleht, Jasmiin-Ene Kallas). SeeneSeemne toodetega on võimalik varsti tutvuda ka Järvselja taimeaias, Aiasõbras, Nõo Lilletares. Kevadest sügiseni osaleme paljudel laatadel üle Eesti. Täpsema informatsiooni saamiseks kirjuta: info@seeneseeme.ee.

PÕNEV VÄLJAKUTSE - KASVATA ISE MAITSVAID SEENI!